Перша і основна оптимізація в нас була на кількості виконаних тасок фармерами. Чим швидше виконують таски, тим швидше працюють баєри і мають все необхідне для заливу.Раніше в місяць ми робили близько 800 тасок. Ну і раніше це була команда з 10 фармерів, зараз це 5. За допомогою оптимізації, менша кількість людей може виконувати більший обьєм тасок.Баєри можуть в моменті отримати посилання на офер двома кліками, переглянути актуальну капу і почати лити. Якщо раніше на заведення оферу в трекери йшло приблизно forty https://wizardsdev.com/ хв, то зараз це один клік.

хто такий product manager

Product Management — останнім часом вельми хайпова дисципліна, тому статей написано немало, їх радити не буду. Подібний поділ не означає, що продакт-аналітик займатиметься лише метриками, а продакт-технар лише технічною стороною. Кожен продакт-менеджер аналізуватиме метрики, взаємодіятиме з розробниками та проводитиме кастдеви.

Правильна відповідь — все залежить від вашого досвіду, позиції, на яку претендуєте, і компанії, куди наймаєтеся. Тепер ви розумієте, що стартувати у професії реально. Але для цього потрібно працювати над собою та постійно розвиватися. В результаті ви отримаєте цікаві завдання, кар’єрне зростання та відмінну зарплату. В статті чи повинен продакт програмувати ми розповідаємо про те, які технічні навички варто розвивати продакту, і даємо добірку ресурсів для їх вивчення. Вам потрібно розуміти, яку частку ринку займають конкуренти, що відрізняє їхні продукти, які є переваги та недоліки.

Які Навички Опануєте

Звичайно, product management — складна наука, але ніхто не вимагає опанувати її за один день. На курсі Product Management ви оперативно опануєте навички продуктового менеджменту. На докладних уроках та практичних воркшопах дізнаєтеся, що таке CustDev та як його застосовувати, як виробляти продукти з нуля та перевіряти гіпотези. Ви навчитеся розбиратися в Unit-економіці та отримаєте всі необхідні навички для вирішення аналітичних завдань. Класичний product proprietor має сильні стратегічні скелі.

А в корпораціях отримати стабільну роботу, привабливий рядок в резюме і work-life steadiness. Продакт-менеджер відповідає за розробку стратегії розвитку, складає Roadmap та ставить OKR. Від його рішень залежить успішність продукту та прибуток компанії. CEO та Co-Founder в IAMPM 10 років досвіду в маркетингу та управлінні продуктами. Вивела на ринок більше 50-ти проєктів у ролі консультанта, працювала як Product Manager в SaaS, Gaming та EdTech нішах.

Що Мені З Усім Цим Робити

Він аналізує ринок, визначає функції майбутнього продукту, стратегію розробки, контролює її етапи, розширює потенціал існуючих продуктів, аналізує KPI та веде звітність. Чи відрізняється IT Product Manager в Україні від такого ж фахівця в інших країнах. Здобути запрошення на співбесіду без релевантного досвіду непросто.

хто такий product manager

Деякі компанії додають приставку Senior, якщо PM відповідає за важливий продукт або займаєтеся наставництвом. Продакт-менеджер – це людина, яка відповідає за кожен аспект продукту під час запуску та після релізу. У цьому йому допомагають розробники, маркетологи, аналітики, дизайнери та тестувальники.

Скільки Заробляє Менеджер Продуктів

Product Manager відповідає за частину продукту, наприклад, за стрічку новин або коментарі. Тепер ви знаєте, де шукати вакансії для продакт-менеджерів та на який рівень зарплати орієнтуватися. У наступному блоці розберемо, який кар’єрний шлях чекає продакту-початківця. Ви погоджуватимете з СЕО та стейкхолдерами своє бачення продукту.

Метрики не завжди покращуються – це нормально. Потрібно робити висновки та пробувати далі. Продакт-менеджер часто взаємодіє з колегами senior product manager – проджект-менеджером, маркетологом, аналітиком, UX-дизайнером. Він ставить завдання, влаштовує брейншторми, вирішує конфлікти.

Ми маємо вміти знаходити 10 варіантів рішень та обробляти хаотичну інформацію і структурувати її.Приклад 1. До вас приходить CEO і 15 хв розповідає про нову ідею продукту чи фічі, потім згадує якісь відривки з розмов з іншими, потім як він зустрів друга на конфі, який розповідав про це. Розмова закінчується і з усього ви робите висновок «прорісьорчити фічу, порахувати її кост і запит користувачів на неї». Таким чином ваш мозок продакта має вміти впорядковувати хаос вхідної інформації і виділити головне.Приклад 2 (простенький). Є задача зробити дослідження ринку і презентувати. Можна подати його сухим репортом в гугл док з цифрами, графіками і тд.

По-друге, банально вчити англійську до Advanced рівня. Для підготовки до інтерв’ю раджу подивитися кілька відео з каналу Exponent. Head of Product відповідає за окремий продукт, наприклад, за соціальну мережу. Але конфлікти у колективі все одно трапляються. У статті про розв’язання конфліктів ми розкриваємо п’ять несподіваних способів на прикладі життя продуктової команди.

Книги Для Product/project Managers: Що Почитати?

Маркетинг product manager важливий для проєктів, де сам продукт не є унікальним рішенням, але попит на цю категорію товарів досить великий, щоб якісно просувати неунікальні речі. У цьому випадку робота над продуктом так само важлива, але орієнтована на завдання х просування і створення бренду. Її розмір залежить від досвіду фахівця, який обчислюється як у роках роботи, так і в кількості великих проєктів на рахунку менеджера. Також у розподілі зарплат задіяний географічний фактор (у столиці зарплата буде вищою), популярність і впливовість компанії, бюджет проєкту.

хто такий product manager

Розробляєте свій продукт або зовсім недавно потрапили на позицію Product Manager і хочете дізнатися про правильний алгоритм виведення продукту на ринок? Курс ProductMan дає практичні навички з маркетингу, дизайну, UX analysis, фінансів, перевірки гіпотез та аналізу метрик. Це може бути великим плюсом, але не обов’язковим пунктом.

Бэклог Продукта (product Backlog) Що Це? Інструкція Для Початківців

У цьому випадку знанням маркетингу та продажів можна пожертвувати і замість цього більше заглибитися в тестування, аналітику і роботу з фінансовими показниками. Успіх IT-продукту залежить від дій багатьох людей. Для цього потрібно правильно сформулювати цілі, визначити метрики та KPI, дедлайни для кожного етапу і результати, які очікується отримати після кожної ітерації. Решта — досвід і знання, про які поговоримо нижче.

хто такий product manager

Щотижня на HeadHunter публікується близько 1000 вакансій продакт-менеджера. Про підготовку експериментів та аналіз результатів ми розповідаємо у статті 10 соромних питань про Growth. У статті Unit-економіка додатку ми розглядаємо взаємозв’язки між метриками та даємо поради щодо їх оптимізації. Ви визначатимете, які фічі розробляти в першу чергу, а які можуть почекати. Якщо ви тяжко переносите невдачі і боїтеся робити помилки, подумайте кілька разів, перш ніж йти в продакт-менеджмент.

CPO вже займається як операційними завданнями, а й загальної стратегією продукту. Він керуватиме командою продакт-менеджерів і працюватиме над довгостроковим баченням продукту. Зараз інвестори хочуть бачити у продукті штучний інтелект. Джек обговорив можливість додати ІІ з розробниками. Використання технології займе багато часу, але це реально. Разом із розробниками Джек оцінив терміни розробки, дату релізу та провів грумінг.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir